Emanuel Knížek - Pražský hrad

Olej na překližce, 30x40 cm, signováno vlevo dole E. Knížek, rám.

1889, Praha

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4153. Pražský hrad
Dražba ukončena:31.03.2016 19:32:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč