4x kresba, 4x 30x22,5 cm. 1x signováno E. Hradil. 3x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1899 - 1956 Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM.