Emanuel Hradil - Konvolut 4 prací Emanuela Hradila

4x kresba, 4x 30x22,5 cm. 1x signováno E. Hradil. 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1956
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM.

119426. Konvolut 4 prací Emanuela Hradila
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 28.06.2024 21:32:11 2265