Emanuel Hosperger

66388. Tatry

popis: Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 16.09.2021 19:19:54 235