Emanuel Hosperger - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně, 30x64 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

22551. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:26.09.2018 22:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč