Emanuel Hosperger - Rybáři na rozbouřeném moři

Olej na plátně, 35x70 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

153499. Rybáři na rozbouřeném moři
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč