Emanuel Hosperger - Řeka v lukách

Olej na plátně, 40x30 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

10291. Řeka v lukách
Dražba ukončena:27.04.2017 22:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč