Emanuel Hosperger - Přímořské městečko

Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vlevo dole B. Em. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

59911. Přímořské městečko
Dražba ukončena:26.05.2021 21:58:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč