Emanuel Hosperger - Příboj u Elby

Olej na kartonu, 35x65 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

65328. Příboj u Elby
Dražba ukončena:12.09.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč