Emanuel Hosperger

21370. Příboj

popis: Olej na kartonu, 28x37 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2018 22:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč