Emanuel Hosperger - Příboj

Olej na kartonu, 28x37 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

21370. Příboj
Dražba ukončena:27.06.2018 22:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč