Emanuel Hosperger - Plachetnice v rozbouřeném moři

Olej na kartonu, 39x56 cm. Signováno vpravo dole Em. Hosperger. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

92058. Plachetnice v rozbouřeném moři
Dražba ukončena:12.03.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč