Nejdelší strana: 32 cm
Olejomalby na plátně fixovaném na kartonu, 18x25 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámovány.
Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.
o autorovi: 1891 - 1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč