Emanuel Hosperger - Mořský příboj

Olej na plátně, 50x97 cm. Signováno vpravo dole Emanuel Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

41158. Mořský příboj
Dražba ukončena:27.02.2020 22:26:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč