Emanuel Hosperger - Mořské vlny za noci

Olej na plátně, 45x130 cm Signováno vpravo dole E. Hosperger 1929. Nerámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
115251. Mořské vlny za noci
Dražba ukončena:05.05.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč