Emanuel Hosperger - Mořské útesy s racky

Olej na kartonu, 32x50 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

306127. Mořské útesy s racky
Dražba ukončena:14.09.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč