Emanuel Hosperger - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 15x19 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger, rám, zaskleno.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

16904. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:01.03.2018 20:29:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč