Emanuel Hosperger - Moře, Jugoslávie

Olej na kartonu, 26x41 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

22801. Moře, Jugoslávie
Dražba ukončena:27.09.2018 21:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč