Emanuel Hosperger - Moře

Olej na dřevě, 43x57 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámováno.

Pozn.: Zezadu číslo.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

116237. Moře
Dražba ukončena:19.05.2024 20:56:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč