Emanuel Hosperger

65441. Mocný příboj

popis: Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč