Emanuel Hosperger - Korsika

Akvarel, 32x69 cm, signováno vpravo dole E. Hosperger, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

15517. Korsika
Dražba ukončena:24.01.2018 21:19:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč