Emanuel Hosperger

67894. Jezero pod horami

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole E. Hosperger. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (15.10.2021 22:24:19) 8470