Emanuel Hosperger - Horské pleso

Olej na kartonu, 27x23 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

305956. Horské pleso
Dražba ukončena:28.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč