Emanuel Hosperger - Akt mladé dívky u zrcadla

Olej na plátně, 101x61 cm. Signováno vlevo dole E. Hosperger. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Jedná se pravděpodobně o jediný namalovaný akt tímto autorem.

o autorovi: 1891 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

43772. Akt mladé dívky u zrcadla
Dražba ukončena:29.04.2020 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč