Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole, rám.
1891, Praha - 1984
Student akademie v Mnichově u prof. Brucknera. Jeho nejoblíbenějším námětem byly vodní plochy, zejména moře. Vystavoval hlavně na našem území.
Pozn.: Na zadní straně nápis: Stalinův štít, rám mírně poškozen.