Emanuel Hosperger - Fiume

Olej na kartonu, 40x48 cm, signováno vlevo dole E. Hosperger, rám.

1891, Karlín

3597. Fiume
Dražba ukončena:27.01.2016 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč