Emanuel Dítě - Portrét muže

Olej na plátně, 45x37 cm. Signováno vlevo dole E. Dítě. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v krajích mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1944
Narodil se v Praze. Byl synovcem malíře J. V. Myslivečka. Absolvoval studium na AVU v Praze u prof. Čermáka a Lhoty. Podnikl studijní cestu do Mnichova spolu s L. Maroldem. Malíř oltářních a figurálních obrazů, profesor Umělecko-průmyslové školy v Praze.

60115. Portrét muže
Dražba ukončena:27.05.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč