Emanuel Dítě - Portrét muže

Olej na plátně, 45x38 cm, signováno vlevo dole E. Dítě, rám.

o autorovi: 1862 - 1944
Narodil se v Praze. Byl synovcem malíře J. V. Myslivečka. Absolvoval studium na AVU v Praze u prof. Čermáka a Lhoty. Podnikl studijní cestu do Mnichova spolu s L. Maroldem. Malíř oltářních a figurálních obrazů, profesor Umělecko-průmyslové školy v Praze.

16712. Portrét muže
Dražba ukončena:28.02.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč