Emanuel Dítě - Dívenka

Kombinovaná technika, 30x24 cm. Signováno vpravo dole E. Dítě. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta poškozena.

o autorovi: 1862 - 1944
Narodil se v Praze. Byl synovcem malíře J. V. Myslivečka. Absolvoval studium na AVU v Praze u prof. Čermáka a Lhoty. Podnikl studijní cestu do Mnichova spolu s L. Maroldem. Malíř oltářních a figurálních obrazů, profesor Umělecko-průmyslové školy v Praze.

vydraženo posouzeno znalcem
73004. Dívenka
Dražba ukončena:24.02.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč