Emanuel Bakla - Zimní stavení

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

23730. Zimní stavení
Dražba ukončena:31.10.2018 22:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč