Emanuel Bakla - Zimní podvečer

Olej na překližce, 35x46 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

19965. Zimní podvečer
Dražba ukončena:26.04.2018 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč