Emanuel Bakla - Zima na Karlově mostě

Olej na plátně, 47x68 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

107993. Zima na Karlově mostě
Dražba ukončena:27.12.2023 21:26:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč