Emanuel Bakla - U vody

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x30 cm, signováno vpravo dole E. Bakla, rám, zaskleno.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

12316. U vody
Dražba ukončena:20.09.2017 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč