Olej na kartonu, 25x36 cm Signováno vpravo dole E. Bakla Rám, sklo.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1878 - 1943
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč