Emanuel Bakla - U rybníka

Olej na kartonu, 25x36 cm Signováno vpravo dole E. Bakla Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo top
80152. U rybníka
Dražba ukončena:26.06.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.06.2022 17:49:25 10156