Emanuel Bakla - Pražské střechy

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vlevo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě mírně poškozena.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo velký formát
99074. Pražské střechy
Dražba ukončena:26.07.2023 20:44:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč