Emanuel Bakla - Pražské panorama

Olej na plátně, 48x68 cm. Signováno vlevo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

75695. Pražské panorama
Dražba ukončena:10.04.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč