Emanuel Bakla - Pražské panorama

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

31078. Pražské panorama
Dražba ukončena:24.04.2019 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč