Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1878 - 1943
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč