Emanuel Bakla - Pražské panorama

Olej na plátně, 71x98 cm. Signováno vpravo dole E. Bakla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

vydraženo top velký formát
112263. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.02.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč