Emanuel Bakla - Povoz pod Mosteckou věží

Olej na kartonu, 60x45 cm. Signováno dole uprostřed E. Bakla. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

23633. Povoz pod Mosteckou věží
Dražba ukončena:31.10.2018 21:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč