Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vlevo dole E. Bakla, rám. 1878, Praha - 1943, Praha Žák pražské akademie (prof. Pirner a Brožík). Ve své malbě se zaměřoval především na pražské motivy. Pozn.: Rám mírně poškozen.