Emanuel Bakla - Podvečer na Malé Straně

Olej na plátně, 80x97 cm, signováno vlevo dole E. Bakla, rám.

1878, Praha - 1943, Praha
Žák pražské akademie (prof. Pirner a Brožík). Ve své malbě se zaměřoval především na pražské motivy.

4208. Podvečer na Malé Straně
Dražba ukončena:31.03.2016 20:20:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč