Oleje na překližce, rozměry: 31x34 cm a 38x31 cm, obě signovány E. Hosperger, rám.
1891, Karlín
Pozn.: Rámy i malby poškozeny. V překližce stopy po neaktivním červotoči. U jednoho díla viditelné i v malbě.