Olej na plátně, 56x45 cm, nesignováno, nerámováno.
1896, Praha - 1980
Žák UMPRUM v Praze. Ve válce zajat na ruské frontě. V Rusku kreslil především podobizny. Věnuje se také figurální kompozici, zátiší a krajinomalbě.
Pozn.: Otec současného majitele získal dílo přímo od autora.