Olej na plátně, 66x74 cm, signováno vlevo dole E. Pryl 45, rám. 1896, Praha - 1980 Žák UMPRUM v Praze. Ve válce zajat na ruské frontě. V Rusku kreslil především podobizny. Věnuje se také figurální kompozici, zátiší a krajinomalbě.