Elin Höglund

69772. Zátiší s lahví

popis: Olej na kartonu, 35x21 cm. Signováno vlevo dole Elin Höglund 1899. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč