Kombinovaná technika, 41x32 cm. Signováno vpravo dole E. Mikanová 1936. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Kralupech nad Vltavou roku 1879. Studovala UMPRUM v Praze u prof. Beneše. Studijní cesty podnikla do Dalmácie, Paříže, Lionu a Ženevy. Vystavovala u nás i v zahraničí.