E.J. Nečas, F.S. tvrdý, Václav Karel, J.H. Vítek aj. - Soubor 12-ti kreseb 20. stol.

Kresby, od 15x11 po 33x22 cm. Signovány E.J. Nečas, F.S. Tvrdý, Václav Karel, J.H. Vítek, další nečiteně, 1x nesignováno. 6x volný list, 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, 2x pasparta.

E.J. Nečas, F.S. tvrdý, Václav Karel, J.H. Vítek aj.
22164. Soubor 12-ti kreseb 20. stol.
Dražba ukončena:20.09.2018 21:38:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:600 Kč