E.J. Nečas, F.S. tvrdý, Václav Karel, J.H. Vítek aj.

22164. Soubor 12-ti kreseb 20. stol.

popis: Kresby, od 15x11 po 33x22 cm. Signovány E.J. Nečas, F.S. Tvrdý, Václav Karel, J.H. Vítek, další nečiteně, 1x nesignováno. 6x volný list, 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, 2x pasparta.

dražba ukončena: 20.09.2018 21:38:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 600 Kč