Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Eichler. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narozen 21. 1. 1903 v Karlovci v Chorvatsku, zemřel 17. 2. 1975. Malíř, kreslíř a výtvarný pedagog.