Eichler - Dívka s dlouhými vlasy

Olej na kartonu, 27x21 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

776. Dívka s dlouhými vlasy
Dražba ukončena:27.11.2013 22:22:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč