Egon Schiele - Žena v podřepu

Litografie podle suché jehly, 31x47 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát Dorotheum Vídeň.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

64266. Žena v podřepu
Dražba ukončena:15.09.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč