Egon Schiele - Zasněný

Litografie, 31x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1912. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

37533. Zasněný
Dražba ukončena:14.11.2019 21:53:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč