Egon Schiele - Woman in black stockings

Litografie, 21x30 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1913. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

40583. Woman in black stockings
Dražba ukončena:12.02.2020 21:20:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 000 Kč